Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

SAO 60.NCI YIL ETKİNLİKLERİ KATILIM PAYLARININ DUYURULMASI hakkında bilgiler

GÜNCEL GÜNCEL
Sevgili Selimiyeliler,
Dört gözle beklediğimiz 60.ncı yıl etkinliklerimiz yaklaşıyor.
Hatırlatayım; 27 Nisan 2019 Cumartesi günü Selimiye Kışlasındayız; 28 Nisan 2019 Pazar günü Fenerbahçe Orduevi’nden otobüslerle İznik’e gidiyor ve ayni gün dönüyoruz.
Bu etkinliklere katılım paylarına bu gün Komite olarak  son şeklini verdik. Ve hemen sizlere duyuruyoruz.
ÖNCELİKLERİN VERİLECEK BANKA HESABINA PARA YATIRMA SIRASINA GÖRE OLACAĞINI BİR KERE DAHA HATIRLATIYORUM.
Biliyorsunuz  biz Kutlama Komitesi olarak hiçbir Selimiyeliden hiçbir zaman aidat ve / veya bağış gibi bir şey almadık. Tüm yaptığımız, gerek etkinliklerin ve gerekse Kutlama Komitesi’nin bir yıllık zorunlu masraflarını karşılayabilecek şekilde katılma payı hesaplamak ve sizlerden talep etmektir.Yıl sonu hesabını her sefer  sıfırlamak isteriz.
 
Katılım Payları:
1.    27 Nisan Cumartesi Selimiye Kışlası etkinliği (öğle yemeği dahil)  :  40 TL / kişi
2.    27 Nisan Cumartesi Foe’den Selimiye Kışlasına otobüs ile gidiş /geliş : 19 TL / kişi
3.    28 Nisan Pazar , FOE’den ( Osman Gazi köprüsü ile) İznik’e gidiş / geliş (öğle yemeği yoktur): 90 TL / kişi
4.    Flash Bellek (USB) ( içinde Anılar, SAO 60.ncı yıl Marşı ve 60 ncı yıl fotoğraf ve videoları olacak) : 23 TL /adet
5.    Kep ( ücretsiz olarak ilk defa gelenlere vereceğiz. Artacak kepleri ayni gün ücreti mukabili satabiliriz)
6.    SAO Rozeti (Az sayıda olduğu için sadece kayıtlarımıza göre almayanlara ücretsiz vereceğiz. Ücretli satma ihtimali bulunmamaktadır.)
7.    Fenerbahçe Orduevi’nde kalma hakkı olanlar bir günlük ücretlerini katılım payları ile bana , geri kalanı ise kaldıklarında Ordu evi’ne ödeyeceklerdir. Bunun önemli bir husus olduğuna dikkatinizi çekerim. Şu anda Ordu Komutanlığı’ndan Fenerbahçe Orduevi için  bize yapılan tahsis  110 odadır. Bunun 5 adedi suit odadır. Bunu arttıramıyoruz. Şu anda , para göndermeden ,bize gelen talep 141 odadır. Tek kişilik oda taleplerini mümkün olduğunca karşılıklı rıza ile birleştirmek isteriz. Bu konuda yardım bekliyoruz. Girişler 26 Nisan Cuma çıkışlar 29 Nisan pazartesidir. Az sayıda ve makul süreli uzatma taleplerine yardımcı olunabileceği sözü aldık. Ama nihai karar FOE’de dir.Ücretler şöyledir:
a.    Çift kişilik standart oda: 66 TL
b.    Standard odada iki ayrı kişi yatarsa her biri 33 TL
c.    Standard odada tek kişi yatarsa : 66 TL
d.    Suit oda : 105 TL
e.    İlave ( 3.ncü) yatak ücreti : 7 TL
f.    Gazi (beraberinde eşi) indirimli %50 : Standart oda 34 TL ve Suit oda 58 TL
g.    Müstafi subaylar, arkadaşlarının bir etkinliğine katıldıkları için FOE’de geceliyebileceklerdir.
h.    Emekli subayların çocukları bu etkinlik sırasında onlarla birlikte FOE’de geceliyebileceklerdir.
i.    Sivillerin İznik Otobüsüne binebilmek için  Fenerbahçe Orduevi’ne giriş yapabilmeleri için isimleri tarafımızdan Orduevi’ne zamanında bildirilecektir.
 
Geçen yıllardan iyi bildiğiniz tüm diğer masraflarımız bu bedeller içindedir. Bu bakımdan ekonomik durumu da dikkate alarak talep ettiğimiz katılma paylarını anlayışla karşılamanızı bekliyoruz. Hesapları, mevcut durumu ve öngörüleri dikkate alarak yaptık. Herhangibir arzu edilmeyen kaos halinde zorda kalırsak durumu sizlere arzetmek zorunda kalacağımızı da bilmenizi isterim.
Katılma Payı olan paraları Ercan Ertüreten ‘in Yapı Kredi Bankası İstanbul Feneryolu Şubesindeki   949 -  17605091  (IBAN No: TR12 0006 7010 0000 0017 6050 91) hesabına gönderip , Devre Temsilcinize bildirmelisiniz. 
Katılma paylarının biran önce gönderilmesi hepimizin yararınadır. Biz önümüzü görürüz sizler güvenceye kavuşursunuz…
Yarın mevcut listeyi son hali ile göndereceğim. Listede ( katılacaklar – katılmıyacaklar ve durumu belli olmayanlar) vardır.  Her üç kategoride bulunanlar da fikir değişkliklerini en kıza zamanda bize bildirlerse mutluluk duyarız.
Son olarak ; 2019 yılı sadece Selimiye Askeri Ortaokulu etkinliklerimizin  60.ncı yılı değildir. Zaten onu 60.ncı yıl yeni marşımız ile taçlandırıyoruz. Ayrıca 19 Mayıs 1919’un da 100.ncü yılıdır. Bunu da en iyi şekilde ifade etmek ve yaşamak isteriz. Biz Komite olarak bunun için çalışacağız. Sizlerin de önerilerini bekliyoruz.
 
Saygılarımızla
 
Ercan ERTÜRETEN
Kutlama Komite Başkanı
0533 483 0896

Okunma Sayısı : 396 | Tarih : 26.01.2019 18:30

GÜNCEL Arşivi

GÜZEL SÖZLER

Göz olanı,beyin olacağı görür
Web Tasarım: Sun Ajans